W nocy z 25 na 26 listopada 2016 roku odbyła się „Noc Andrzejkowa”. Uczniowie klas 1-3 przyszli ponownie do szkoły o 20:00, by spędzić czas na zabawach aż do 8:00 rano. Do północy bawiliśmy się na auli, graliśmy w gry na sali gimnastycznej oraz uczestniczyliśmy w zajęciach z psychologiem szkolnym, po których czekały na nas zamówione wcześniej, pyszne pizze. Później zorganizowano wyścigi rzędów. Dostarczyły nam one mnóstwo śmiechu dzięki pomysłowym konkurencjom, które wymyślili dla nas wychowawcy. Następnie zorganizowaliśmy małą dyskotekę oraz zagraliśmy w chowanego. Uczniowie znajdywali najróżniejsze kryjówki w miejscach, w których wydawałoby się, że nie można się schować.  Najważniejsza część nastąpiła długo po północy, a mianowicie wróżby – od wróżenia z kart i kości przez przebijanie serc po wróżenie z daty urodzenia. Na końcu do rana oglądaliśmy film „Forrest Gump”. Gdy się skończył chłopcy z klasy 3 i 2 puszczali śmieszne filmiki aż okazało się, że jest już siódma i czas się zbierać. Ta wspaniała noc zleciała błyskawicznie, a wszyscy jej uczestnicy nie mogą doczekać się następnej. Pozostaje tylko przekonać dyrekcję.